0 530 844 43 23

Digitürk Teknik Servis

Digitürk Teknik Servis

Başta birinci lig futbol müsabakaları olmak üzere tüm spor mücadelelerini televizyondan takip etmek gerçekten çok önemli.

 

Avantajlı paket ve hizmet fiyatları ile birlikte, Digiturk servisi bu konuda size kolaylık sağlamaktadır.

 

Belgesel, çizgi film ve sinema kuşağı ile birlikte oldukça geniş bir kanal yelpazesi burada karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda ulusal kanalların tamamına erişebileceğiniz bir sistem ile birlikte, buradaki imkânları hemen gözden geçirebilirsiniz.

digi
Elbette ki birbirinden farklı paket ve kampanyalar burada karşımıza çıkmaktadır. Firma olarak bu türden ihtiyaçlarınızı hemen karşılıyoruz. Abonelik avantajı ve devam eden süreçte size sağladığımız kolaylıklarla beraber, televizyon keyfinizi gerçekten maksimum seviyeye çıkarmış durumdayız. Televizyon izleme konusunda her türlü ihtiyacınızı firmamız tarafından karşılamaktayız. Özellikle de daha özgün ve ayrıcalıklı kanal isteğinde bulunan insanlar için, paket yayın avantajlarını gündeme getirmeye devam ediyoruz. Son derece uyumlu ve olumlu bir şekilde çanak sistemi kurulumu gerçekleşmektedir.

Aynı gün içerisinde yayın izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Aylık düzenli taksitlerle ödemeleriniz gerçekleşirken, sizin için hazırladığımız birbirinden farklı paket kampanyaları bulunmaktadır. Dilerseniz kendi takımınızın maçlarını izleyebilir, dilerseniz bütün maçları takip edebilirsiniz.

 

Hem yurt içinde hem de yurt dışından spor müsabakalarının yanı sıra, sinema konusunda da yenilikler bu paket içerisinde sizi beklemektedir.

Gerçekten televizyon ve sinema konusundaki son gelişmeleri Digiturk ile takip etmek çok daha kolay. Evinizdeki televizyon izleme keyfini temsil eden Digiturk ile birlikte, sizin için gerçekten çok büyük avantajlar burada kendini göstermektedir.

 

Standart fatura uygulaması, paket satın alma işlemleri ve uydu alıcısına internet bağlama konusunda, yine Digiturk imkânları sayısız seçenek oluşturuyor. beIN Connect ve TV uygulaması ile birlikte, yine bu üst düzey seçeneklerden hemen istifade etmek mümkün olmaktadır.

 

Her türden avantajı ayağınıza getiren bu muazzam sistemi, sizin için çok uygun bir hale getirmiş durumdayız.

Uydu alıcısı ve çanak desteği ile birlikte, hemen yayınları kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Bazı dönemlerde hediye paket avantajları ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber izlemeye devam etmek istediğiniz bu paket kanal uygulamaları, faturanıza uygun bir şekilde yansıyacaktır.

 

Fatura konusunda da sizin belirlemiş olduğunuz rakamlar standart bir ödeme koşulu göstermektedir. Aynı gün içerisinde bize ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bilgilerin sonucunda Digiturk istiyorsanız, servis olarak bu konuda size hemen yardıma hazır beklemekteyiz.