Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul ve tüm çevre semtlerde faaliyetlerine günümüz teknolojisine ayak uydurarak kendine geliştiren bir politika izlemektedir.

Led Lcd QLED Plazma televizyonların evinizin en kıymetli eşyalarından birisi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknik servisimiz olarak ürünlerinizi elimizden geldiği kadar en kısa zamanda bakımını yapıyoruz. ürünlerinizin servis edilirken taşıma ve nakliye sırasında çok sağlam bir şekilde muhafaza edildiğini unutmayın. Kaliteli servis hizmetimiz ve güleryüzlü müşteri anlayışımız bir numaralı vizyonumuzdur. Uzman teknik kadromuz ile sizlere en pratik ve en kolayca Lcd Led QLED Plazma Televizyon servisi hizmetlerini sunuyoruz.

Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizlere çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

İstanbul da gerçekleştirmiş olduğu hizmetler şöyledir:


Led TV Servisi, Led Televizyon Servisi, Led TV Tamiri, Led Televizyon Tamiri, Lcd TV Servisi, Lcd Televizyon Servisi, Lcd TV Tamiri, Lcd Televizyon Tamiri.

Plazma TV Servisi, Plazma Televizyon Servisi, Plazma TV Tamiri, Plazma Televizyon Tamiri, led TV tamiri fiyatları, led TV tamiri nasıl yapılır, led TV panel tamiri fiyatları, led TV kırık ekran tamiri, led TV led değişimi fiyatı, led TV panel fiyatları, led bar tamiri,lcd TV tamiri, led tamiri,led TV panel tamiri fiyatları, led TV tamiri fiyatları, led TV led bar değişimi, lcd TV led takma, lg TV led değişimi.

sar